Transpaletin sizin için önemini biliyoruz!

Transpalet Servisi, Türkiye’çapında garantili yedek parça, bakım ve yenileme hizmeti veren lider servislerinden biridir.

Transpalet servisi olarak Sürekli bakım maliyetlerinizi düşüren, transpaletinizin işinizi aksatmadan çalışması, sağlayan, transpaletinizle ilgili bir sorun olduğunda hemen çözüme kavuşturan bir hizmet sunuyoruz..

Transpalet Servisi Olarak transpalet bakımı ve tamiri hizmeti vermekteyiz.
Talep ve istekleriniz doğrultusunda; Transpalet, İstif makinası, Yaya kumandalı araçlar,Varil ekipmanları,Platform gibi ürünlerin de üretim ve montajını yapmaktayız.
Kullanmakta olduğunuz ve yıpranmış yada arızalanmış transpalet, istif makinası, bakım servis ve yedek parça ihtiyaçlarınızıda karşılamaktayız.
Ayrıca, bulamadığınız ve piyasadan kalkmış yedek parçalarında imalatını ve satışını yapmaktayız.

Sunduğumuz hizmetleri kalite politikamıza ve şirket değerlerimizden ödün vermeden sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

Misyonumuz

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.

Kalite Politikamız

İç ve dış müşteri odaklı bir kurum olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe paralel olarak kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.

Menü
WhatsApp chat